خدمات

شرکت حمل ونقل بین المللی فراگامان جهان، سریع ترین و عملی ترین مسیرها را برای جابه جایی محمولات شما برنامه ریزی و پیشنهاد نموده و حمل مرکب کالای های شما را با خدمات نوین و با بالاترین استانداردهای کیفی و بالاترین درجه اطمینان به عهده میگیرد.

این شرکت، با دارا بودن بیش از 300 کامیون تحت پوشش خود، همراه با تجربیات گسترده در حمل ونقل درون مرزی و برون مرزی، انبارداری، ترخیص کالا و دیگر خدمات ، این توانایی را دارد که حمل هر گونه محموله اعم از خرده بار و کامیون دربست و نیز ارائه خدمات ویژه برای حمل کالا های نمایشگاهی و محصولات و کالاهای فاسد شدنی را بر عهده بگیرد.

faragaman - فراگامان

علاوه بر این، با خرسندی خدمات سازمانی خود را به شرح ذیل به حضور اعلام میداریم:

  1. حمل ونقل محمولات، با کامیون دربست از مبادی ترکیه، کشورهای اروپایی، کشورهای مشترک المنافع (گرجستان، آذربایجان، روسیه، اکراین) و خاورمیانه (افغانستان و لبنان) به ایران و بالعکس.
  2. حمل ونقل خرده باراز مبادی ترکیه، کشورهای اروپایی و غیره به ایران و بالعکس.
  3. حمل ونقل مرکب کشتی/کامیون از طریق کشور ترکیه.
  4. همکاری و هماهنگی با شرکت های تابعه خوشنام خود در ترکیه و کشورهای اروپایی به منظور ارائه پیشرفته ترین خدمات تجاری برای مشتریان گرامی خود.

این شرکت، بدون توجه به اینکه محمولات از کجا می آیند و به کجا میروند، در سراسر جهان آماده ارائه خدمات به شما میباشد.
کارکنان، رانندگان، نمایندگی های داخلی و خارجی حرفه ای و قابل اعتماد ، به همراه دانش حمل ونقل بین المللی ، این شرکت را در جهت بهینه سازی شبکه حمل ونقلی و گسترش خدمات رسانی به مشتریان در جهت اتصال به بازار جهانی  توانا نموده است.
با بهره مندی از بهترین خدمات حمل ونقلی ما و با بهره گیری از توانایی ما در برنامه ریزی و طراحی بهترین مسیر حمل برای جابه جایی محمولات شما، هم در وقت و هم در پول خود صرفه جویی کنید.

world-map-faragaman

ما فراگامان هستیم!

هدف اصلی ما رضایت شماست.